فارسی
English
Türkçe
العربیة
امروز : شنبه ۲ آذر ماه ۱۳۹۸
مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز خبر داد: شادمانه ی پیش رویداد مردمی تبریز ۲۰۱۸، همراه با شهروندان
57 بازدید
پنج شنبه ۷ دي ماه ۱۳۹۶
اندازه قلم :
تبریز ۲۰۱۸ | جاذبه های گردشگری تبریز ۲۰۱۸
 مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز از برگزاری جشن بزرگ میلاد امام حسن عسگری (ع) ، آئین های پیش رویداد مردمی تبریز ۲۰۱۸ خبر داد.
به گزارش تبریزمدرن به نقل از سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، حسین آذرنیا در این خصوص گفت: در آغاز فصل زمستان و همراه با دومین جشنواره زمستانی تبریز، به برکت میلاد یازدهمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت همراه با شهروندان فهیم تبریزی به استقبال سال ۲۰۱۸ رفته و فضایی شاد و ارزشمند را در شهر شکل خواهیم داد.
وی افزود: با دلگرمی مسئولان محترم، با دلسوزی اعضای خانواده بزرگ شهرداری، شهردار محترم تبریز جناب آقای دکتر شهین باهر، شورای اسلامی شهر تبریز و با همکاری بی دریغ فرهنگ دوستان شهر، میزبان برنامه های فرهنگی متنوع زمستانی در قالب دومین جشنواره زمستانی تبریز هستیم و امسال با توجه به تقارن این برنامه‌ها با آغاز سال میلادی و میلاد حضرت عیسی مسیح (ع)، انتظار داریم با بهره مندی از توان هنری و فرهنگی شهر موجبات رضایت شهروندان و مسافران شهرمان را فراهم آوریم.
به گفته مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، این برنامه از آئین های پیش رویداد مردمی ۲۰۱۸ روز چهارشنبه ۶ دی ماه با همراهی هنرمندان، اهالی فرهنگ، مسئولان استانی و مردم فهیم تبریز در مجموعه تاریخی تفریحی ائل گلی تبریز برگزار‌‌ می‌شود و همگان را در شادمانی میلاد امام یازدهم شیعیان سهیم‌‌ می‌نماید.
آذرنیا، از عموم شهروندان دعوت نمود روز چهارشنبه از ساعت ۱۸ الی ۲۰ با حضور در محوطه مجموعه تاریخی تفریحی ائل گلی، در این جشن حضور یافته و زمینه ساز برگزاری هر چه بهتر برنامه های سال ۲۰۱۸ را فراهم نمایند.
این ویژه برنامه به همت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، ستاد بزرگداشت تبریز ۲۰۱۸ و سازمان زیباسازی شهرداری تبریز برگزار خواهد شد.
گفتنی است جشن میلاد امام حسن عسگری (ع) و برنامه های دومین جشنواره زمستانی تبریز، روز چهارشنبه ۶ دی ماه ساعت ۱۸ الی ۲۰ در محوطه مجموعه ائل گلی برگزار‌‌ می‌شود و حضور برای عموم شهروندان امکان پذیر‌‌ می‌باشد.
با ما در ارتباط باشید
اشتراک خبرنامه
ایمیل
موبایل
اطلاعات تماس
آدرس : تبریز، محل دائمی نمایشگاه بین المللی تبریز
تلفن : 8 - 3851 3637 041 (98+)
فکس :
+98 (041) 36373850 - 36373860 - 36373861 - 36375553
ایمیل : info@tabrizfair.ir
کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به نمایشگاه بین المللی تبریز‌‌ می‌باشد
نمایشگاه بین المللی تبریزtabrizcity2018.comtabrizcity2018.com - فشذقهظزهفغ2018.زخئ - صصص.فشذقهظزهفغ2018.زخئ